Aktuality
respektovani.com
1.3.2018

Samostatný seminář Komunitní kruh a vyvozování pravidel s dětmi, který je určený především těm, kteří pracují s dětskou skupinou, se bude konat 29. 5. 2018. Bližší informace najdete v Kalendáři kurzů.

14.2.2018

Videozáznam TEDxPragueED můžete najít na https://www.youtube.com/results?search_query=tedxpragueED

27.6.2017

V sekci Články najdete text příspěvku Jany Nováčkové na TEDxPrague ED dne 26. 7. 2017. Byl to první TED, který se věnoval vzdělávání. Počítá se s tím, že záznam bude umístěn na YouTube - budeme pak o tom informovat.


Další

Konzultace
respektovani.com

Konzultace

Sdílet

Na koho je možné se obrátit s řešením výchovných i osobních problémů v duchu přístupu R+R

Lektorky kurzů R + R nabízejí zájemcům z řad absolventů kurzů individuální konzultace k používání respektujícího přístupu v komunikaci s dětmi i dospělými. Cena: 600,-Kč za 75 min.

Kontakty:

Hanka ČechováČechová Hana - hanka.cechova@volny.cz

 

 

 

Králová Lenka - lenka.kralova103@gmail.com

 

 

Nevolová Dobromila - d.nevol@volny.cz

 

 

 

Rýdl Soňa - rydl.sona@gmail.com

 

 

 

 

Také jsme žádáni o doporučení na odborníky, kteří by tyto přístupy znali. Zde uvádíme kontakty, na něž se mohou zájemci obrátit. Všechny uvedené odbornice prošly výcvikem Respektovat a být respektován. 

 Sdílet
Bez titulku

PhDr. Jaroslava Dvořáková

Email: dvorakova@puls-kurzy.com tel. 774 305 307

Poradenství, individuální terapie v Praze a Benešově.

Vystudovala psychologii na UP v Olomouci, absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik SUR Praha, dvouletý Integrovaný výcvik v základech krizové intervence a terapeutické pomoci Diakonie ČCE Praha, tříletý výcvik Katatymně imaginativní psychoterapie Brno. V současné době se zabývá vedením seminářů, individální terapií, poradenstvím. Má dvě dospělé děti.Sdílet
Bez titulku

Mgr. Iveta Hrčková. 777 321 915 

Řešení osobních problémů včetně následné psychoterapie. Má tři děti. Praha.

 

Další informace na http://www.psychoterapie-andel.cz/mgr-iveta-hrckova/  

 Sdílet
Bez titulku

Soňa Rýdl    604 213 314,   rydl.sona@gmail,com

MEDIACE – certifikovaný mediátor.
Má mediační zkušenosti v následujících oblastech: mezilidské vztahy v rodině, partnerské vztahy, vztahy mezi školou a rodinou, vztahy mezi institucemi  a občanem, sousedské vztahy, vztahy mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, obchodní vztahy. Je zaměřena na efektivní a nenásilnou komunikaci dětí s dospělými a dospělých mezi  sebou v osobním i pracovním životě. Poskytuje osobní konzultace a poradenství. Má tři syny.Sdílet
Bez titulku

Mgr. Lucie Sušická.  775 251 687, lsusicka@seznam.cz

Konzultace ve výchově dětí. Praha.

Vystudovala psychologii a speciální pedagogiku (Ped. fakulta UK), absolvovala  dvouletý sebezkušenostní výcvik v gestalt terapii, věnuje se lektorské i poradenské činnosti, také působí jako školní psycholog na ZŠ. Má tři děti.Sdílet
Bez titulku

MUDr. Veronika Zagatová. 602 298 213,  veronikazagatova@gmail.com

Dětská psychiatrie, rodinná terapie. Praha, od září 2013 Písek.

Vystudovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze, spolupracovala na výzkumu hyperaktivity u dětí a podílela se na provozu pedopsychiatrické ambulance psychiatrické kliniky 1. LF UK. Absolvovala čtyřletý sebezkušenostní výcvik v rodinné terapii v Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci. V současné době se věnuje poradenství a rodinné terapii. Má čtyři děti.